Dla widzów

Czy ukradną nam wybory?

Ambasada Concilium Civitas zaprasza na wykład członka Concilium Civitas, twórcy profilowania sieciowego prof. Michała Kosińskiego (Stanford University) pod tytułem: „Nowy wspaniały świat. Kłamstwa, polaryzacja, pogłosy i manipulacje w sieci”.

20 grudnia 2019 r. (piątek) – XII piętro Pałacu Kultury i Nauki, Aula Collegium Civitas, godz, 18:00

Wstęp wolny wyłącznie po rezerwacji mailem wysłanym na adres ambasadaconcilium@civitas.edu.pl

Michał Kosiński wykłada organizację (Organizational Behavior) w Szkole Biznesu Uniwersytetu Stanforda. W 2014 roku obronił doktorat na Uniwersytecie Cambridge. Jego badania skupiają się na funkcjonowaniu ludzi w środowisku cyfrowym, a także na efektywnych metodach obliczeniowych, sztucznej inteligencji (AI) i Big Data. Wcześniej pracował na Wydziale Komputerowym Uniwersytetu Stanforda oraz jako badacz w Microsoft Research.

Nasz fanpage na Facebooku:

Concilium Civitas po konferencji

Almanach:

Zapraszamy do lektury „Almanachu 2019-2020” zawierającego kilkadziesiąt obszernych artykułów naukowych dotyczących najważniejszych zjawisk i trendów globalnych mających znaczenie dla Polski i w Polsce. Artykuły zostały opublikowane w języku polskim i angielskim.

Wersja elektroniczna wydawnictwa znajduje się w zakładce „Almanach”. Opublikowane tu artykuły można komentować. Natomiast papierowe wydanie „Almanachu” dostępne jest w wybranych księgarniach warszawskich.

Konferencja:

Dziękujemy wszystkim za udział w konferencji Concilium Civitas. Zapis transmisji na żywo można znaleźć na naszym kanale na YouTube oraz na naszym fanpage’u na Facebooku. Nagrania, podzielone na poszczególne panele, przybliżają tematy i problemy, jakimi zajęli się naukowcy tworzący projekt Concilium Civitas.

Informacje:

Artykuły prasowe, które ukazały się w związku z konferencją, publikujemy w tym dziale, w module “Media o nas”.

Zapraszamy także do odwiedzania naszego fanpage’u na Facebooku, gdzie będziemy podawać najświeższe informacje dotyczące Concilium Civitas.

 

Oglądaj konferencję na YouTube. Przebieg Concilium Civitas 2019:

Panel pierwszy:

Panel drugi:

Panel trzeci

Panel czwarty:

Panel piąty

O władzy virali

Oglądaj tutaj

Przewiń na górę